Obserwatorzy

poniedziałek, 4 lutego 2019

AUDYCJAWe wtorek 5 lutego o godzinie 22,30 jest czas antenowy MDK w Mławie podczas którego mam swoje  dziesięć minut. To jest  RADIO 7.
 Powtórka w niedzielę o godz 9,00 rano.

 Najlepiej zainstalować radio ze sklepu Play bezpłatnie w telefonie. To aplikacja FM. Są tam wszystkie radia na świecie i mając dostęp do Internetu można słuchać przeróżnej muzyki i to bez słuchawek, jako anteny. Właśnie odkryłam jakie to jest wygodne.

Przyznam, że nie potrafię odtworzyć tego co mówiłam, bo jak zacznę mówić, to "gęba mi się nie zamyka"..... I bardzo jestem ciekawa Waszych uwag.
A dzisiaj poprawiałam dawne obrazy z których nie byłam zadowolona.

9 komentarzy:

 1. Nie jestem pewna czy to wszystko ogarnę :-)))
  Ale liczę na Twoją pomoc w czasie spotkania, które mam nadzieję - przed nami.... chyba żeby jakiś tajfun nadciągnął - tak jak latem wichura...
  Przytulam i gratuluję tak czy inaczej i nieustająco...
  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stokrotko, to wszystko nie jest ważne, chociaż chciałam słuchających. audycja jest skierowana do osób które jeszcze mało wiedzą o moich działaniach. Chciałabym ich zachęcić do spotkań i przy okazji przedstawiam się.

   Usuń
  2. Stokrotko, uciekły mi słowa: - chciałam znać opinię słuchających.

   Usuń
 2. Muszę sprawdzić co mam w smartfonie.Może mi się uda. Sprawozdam Ci mailowo co u nas.
  Buziam mocno;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anabell, dziękuję za wieści, szkoda, że jeszcze wciąż nienajlepsze. I za chwilę "Pomocnik" będzie nie do wykorzystania. Mocno, choć delikatnie przytulam.

   Usuń

 3. ...I byś przenigdy chorza jednakowoż hoża!A po 3-cie primo byś przenigdy nie spoczęła na laurach.Młodaś,więc niewiesz ale Ci podpowiem.Byłabyś niestrawna jak ta Matysiakowa,w Jezioranach Isaura.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Andrzeju, do spoczynku długa droga,
   muszę sprostać, ja nieboga.

   Usuń
 4. Koguta pooglądałam dokładnie...Godny zwierz...;o)
  Ciebie wolałabym posłuchać "na żywca"...;o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gordyjko, kogut Elvis, zasłużył na portret, dba o stadko doskonale....;o) Ja gadać mogę przez godzinę..dwie.., a mnie dali 10 minut! ....;o)

   Usuń