Obserwatorzy

sobota, 14 kwietnia 2018

PIERWSZE Z PAKIETU WYDARZEŃRozbestwiona sławą artykułu, jako pierwszy wątek wiadomości ciągnę reportaż z wystawy "BIAŁE NA BIAŁYM". 
Wystawa jest informacją, że powstał nowy Związek pod nazwą Mazowiecki Związek Artystów Sztuk Pięknych a 13 osób- założycieli pokazało swoje prace na w/w wystawie w sali Gminy Jabłonna. Prace jeszcze można obejrzeć w kwietniu ( ul. Modlińska 152, Jabłonna k/ Warszawy). Więcej zdjęć na FB. Wielkość prac 60 x 60 cm, technika olej.
Dziękując Stokrotce za uczestniczenie w wernisażu i piękne ujęcie tematu, pozwalam sobie wkleić link do tego posta:
https://stokrotkastories.blogspot.com/2018/04/prawie-w-paacu.html
8 komentarzy:

 1. Świetną twarz ma Twój model! Teraz to niewielu takich mężczyzn można spotkać.I w moim odczuciu pomysł wprowadzenia minimalnej dawki koloru jest świetny.I tak samo doskonałe jest pokazanie tego trudu weselnego przez te stojące obok szpilki. Masz Joasiu wspaniałe pomysły. I wcale nie jesteś rozbestwiona!!!!
  Buziam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anabell, dopiero dzisiaj jestem przy komp. bo ostatnio dużo czasu spędzałam przy siostrze, która montuje nasz film. Zależy nam na czasie, a razem zawsze lepiej pracować. Bohater mojego obrazu, miał robić wrażenie na każdym.... tak sobie zapragnęłam. Oczywiście jak zawsze przesadzam z emocjami, ale nie jest źle, bo sama go bardzo lubię i chyba pierwszy raz trudno by mi było rozstać się z obrazem. Medalion jest bardzo magnetyzujący, niesamowity. Buziam Cię !!!!

   Usuń
 2. Piękne ! W tym starym człowieku z oczu wylewa się mądrość,siła,umiłowanie..Tak to odbieram...Panna młoda z kieliszkiem czerwonego wina...BOSKA..I te szpilki.Wzrok przyciągnął moją uwagę do koloru sukni..."boski fiolet"Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danusiu, Bardzo się starałam, żeby oczy "coś" mówiły. Panna młoda to cała opowieść do wyobrażenia sobie przez widza. W pierwszej wersji chciałam dać ironiczny tytuł"Koniec balu, panno Lalu!" ale to już byłoby za dużo powiedziane. Fiolet kocham. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Tak manipulujesz moją wyobraźnią, że już sama nie wiem, czy Cię kocham, czy uwielbiam...;o)

  Doszło...Zapisałam pod "J"...;o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gordyjko, wciąż się bronię bezskutecznie przed zalewem uczuć do Was!...o))) "J"

   Usuń
 4. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  casino

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful image the building You chose well for the theme.
  ทางเข้า winwin

  OdpowiedzUsuń