Obserwatorzy

poniedziałek, 13 listopada 2017

JESIENIĄ....

Po Zaduszkach zawsze jestem poruszona wizytą na grobach bliskich. W tym roku udało się ominąć największe tłumy  i nawet zrobiłam kilka zdjęć po drodze.

Ten okres obfituje w intensywną pracę. Wszyscy chcą w jakiś sposób zakończyć rok i wejść w następny ze swoim chlubnym dorobkiem.W naszej pracowni malarskiej Miejskiego Domu Kultury co sobotę niezwykła, twórcza atmosfera a wyniki wprawiają mnie w zachwyt. Proszę przychodżcie zapisać się na zajęcia, niezależnie od wieku. Mam wolne miejsca. Czekam. Zajęcia są w soboty, w godz 9-11 dorośli, w godz 11-12,30 młodzież, w godz 12,30-14  5-9 lat,  w świetlicy osiedlowej w budynku przy ul. Płockiej 20/22
Sukcesywnie inne pokażę w następnych postach a teraz kilka prac z ostatnich zajęć grupy dorosłych, gdzie najmłodszą jest  osiemnastolatka myśląca o architekturze..

 Zestawiając obrazki z tematem poruszonym na wstępie, to myślę, że zostawimy po sobie coś ciekawego, nie tylko wzruszającą ławkę na której zamyślił się mech!

8 komentarzy:

 1. Tak bardzo chciałabym się zapisać na zajęcia do Ciebie Joasiu...
  To może potem ktoś napisałby że mój obraz jest ze "szkoły Joanny R....?"
  Ale mam za daleko...
  Więc tylko mogę zachwycać się Twoimi obrazami wiszącymi u mnie i moich bliskich. Tymi które już mam i tymi które będę mieć...
  A mech na ławeczce cmentarnej wzrusza bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stokrotko coraz bardziej klaruje mi się pomysł nauki przez Skypa. Wtedy odległość nie będzie przeszkadzać. Ostatnio coraz częściej robię konsultacje przez telefon, to dopiero wyzwanie! Opracowuję jakąś pozytywną zmianę w trybie życia, aby było przydatne tam gdzie to ma sens.

   Usuń
 2. Pięknie piszesz o swoich uczniach przy okazji pokazując ich prace. Popatrz ile mamy zdolnych ludzi..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Renata, zdolnych jest mnóstwo, ale chętnych do pracy nad swoim talentem jest niewiele. Aż szokuje, że można zaniedbać czasem prawdziwy talent. Dlatego lubię pracować z dorosłymi, robią to dla przyjemności.

   Usuń
 3. Chciałabym móc "wkręcić się" w Twój świat...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maradag, fascynacja jest wzajemna, ale kiedy przygotuję system Skypowy wszystko będzie możliwe i obydwie na tym skorzystamy! Przede wszystkim będzie powód do pogawędek...

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. JanTonui, jestem zachwycona postępami i ujawnianiem zdolności.

   Usuń