Obserwatorzy

czwartek, 1 sierpnia 2013

ZAPROSZENIE

Zapraszam jeszcze raz wszystkich na wernisaż, który odbędzie się jutro, czyli w PIĄTEK o godzinie 18 w Miejskim Domu Kultury,  Stary Rynek 13, na I piętrze.
Jest to wystawa poplenerowa organizowana przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej z udziałem gości z różnych stron Polski. 
Ogółem brało udział 12 osób dorosłych i 12 dzieci w wieku 8-16 lat.
Z powodu urlopów i wakacji pewnie nie będzie tłumów, przynajmniej moi podopieczni w większości są gdzieś na koloniach, obozach i pod gruszą. 
Jednak wysiłek malarzy wart jest obejrzenia.

Nie odzywam się nigdzie i nic nie piszę, ale przyznam, że zmęczenie daje znać i usypiam natychmiast kładąc Stasia o godz 20,30, budzę się na mycie, spojrzenie w pocztę i dalej nic nie mogę zajrzeć, bo oczy same przymykają się, pomimo mojej z nimi walki. Oczy to oczy, ale rozum wcale nie działa i musi odespać swoje. Od czasu do czasu ktoś przejeżdżając zawita, od czasu do czasu trzeba przerobić jakieś owoce na przetwory, od czasu do czasu trzeba coś wykonać z powierzonych prac w Domu Kultury, a w międzyczasie maluję, maluję. Dom lekko zaniedbany, ale i mnie i ja sobie to spokojnie wybaczam.
Poprawię się chyba dopiero we wrześniu. Teraz szykuję jeszcze wyjazd dzieci na plener do Ratowa około 30 km od Mławy Jest tam piękny, pusty już klasztor, kościół i zabytkowe czworaki. Wokół piękna okolica. 
Mam już komplet chętnych  i cieszę się że powstaną nowe prace.

6 komentarzy:

 1. Dostaniesz rozgrzeszenie jak obiecasz zdjęcia z imprez...;o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję tylko czekam na fotoreportaż w prasie, żeby dać od razu linka...;o)

   Usuń
 2. Gratuluję,
  powodzenia,
  pozdrawiam
  i też czekam.
  LW

  OdpowiedzUsuń
 3. JanToni,
  już mam w główce
  miłe wizje
  bo mój obraz,
  kamienica,
  znalazła się tu
  w czołówce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zalatana, zarobiona, a mimo to uszczęśliwiona. Czekam Joasiu na szczegółową relację. Twój obraz ma pozostać w czołówce, a najlepiej na pierwszym miejscu. Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 5. Azalko,Jestem "za" ! Niech będzie w czołówce! Ja kompletnie nie mam kiedy pisać i czytać blogów, mimo, że ciekawość mnie wykończy.Pomimo dłuższego dnia więcej jest roboty, albo człowiek podświadomie wymyśla sobie więcej pracy, fakt, faktem wieczorem padam ze zmęczenia. Planów wciąż mam pełną głowę i co chwilę powstają nowe sprawy do załatwienia.
  Lubię dni pełne pracy od pustych i leniwych, to zostawiam na zupełną starość, chociaż wolałabym aby mnie nie dotknęła! ha, ha. Wysyłam wiele serdeczności do Ciebie!

  OdpowiedzUsuń