Obserwatorzy

wtorek, 27 września 2022

SPOTKANIA MALARSKIE


 

Chciałam zwrócić uwagę na dziwną sytuację, która nie daje mi spokoju.

Kilka lat temu zorganizowałam  lekcje malarstwa dla dorosłych. Udało mi się, bo użyłam wielu znajomych jako kurierów przekazujących informacje. Skorzystałam z przychylności dyrekcji MDK w Mławie, oraz w PCKiSz w Ciechanowie i miałam kilka grup, które przestrzegając obecności na spotkaniach rozwijały się twórczo zaskakująco szybko.

W poprzednim roku ze względu na chorobę męża musiałam przerwać cykl spotkań, jednak w tym roku ogłaszam nowy nabór chętnych do nauki.

Mam nadzieję, że do początku października kiedy kończy się termin zgłoszeń dostanę info że jest komplet chętnych, bo wszelkie dojazdy muszą mieć sens, zwłaszcza w tych trudnych czasach.

Życzliwość dyrekcji MDK w Mławie wciąż jest skierowana na nasze zajęcia. Jestem pewna, że w sytuacji tak wielkiego odczłowieczenia wszystkiego wokół i zamieniania człowieka w PINy, NIPy, PESELe, KODy i inne oznaczenia cyfrowe, warto udowodnić sobie że jesteśmy wciąż ludźmi potrzebującymi estetyki, piękna, malarstwa, muzyki, poezji i sztuki w całej jej zróżnicowaniu.

Zapraszam specjalnie dorosłych do zgłoszenia się do recepcji MDK w Mławie i rejestracji na moje zajęcia do 1.10 2022, Pierwsze zajęcia odbędą się 4 października dzieci o 16.00 a dorośli o 17.00-19.00 . Na razie dorosłych jest zgłoszonych 2 osoby, więc nie uda się tych zajęć zorganizować…..dlatego zaproponowałam spotkanie organizacyjne dorosłych w poniedziałek 3 .X. o 16.00 godz  w recepcji.

Proszę o wiadomość na messengerze lub telefonicznie , czy też sms-em, bo wiem, że są chętni i zdolni dorośli.

Na zajęciach chciałabym specjalnie zająć się malarstwem akwarelowym, ale również całą gamą innych technik malarskich. Możemy ustalić szczegóły  gdy osoby zainteresowane wyrażą taką chęć.

Znajdzie się również czas na rysunek konieczny do nauki konstrukcji ,tak potrzebny przy pejzażach z architekturą jak i obrazów z ludźmi, którzy nieudolnie malowani, rozwalają dzieła.

Jestem otwarta na potrzeby osób ,które oczekują pomocy w rozwoju swojej pasji rysunku i malarstwa. Mamy na to aż dwie połączone  godziny w tygodniu. Nie zmarnujmy tej szansy.

1 komentarz:

  1. Wszystko się uda Joasiu.. Tobie musi się udać bo jesteś wyjątkowo utalentowana, poza tym masz pasję i zdolności do uczenia....i życzliwość.
    Powodzenia Kochanie !!!

    OdpowiedzUsuń