Obserwatorzy

wtorek, 17 września 2013

OŁÓWEK I GUMKAZa chwilę zaczynam zajęcia z dziećmi, pewnie będę miała trochę mniej czasu na siedzenie przy klawiaturze, ale dzisiaj zrobiłam sobie ćwiczenia z ołówkiem i gumką. Docelowo miał pojawić się uśmiech, a co wyszło i jak było po drodze? Początek groźny i odrobinę kolorowy.


Początkowo miała to być młoda Żydóweczka do pary z młodzieńcem, ale potem jemu dodałam lat a jej odjęłam i już nikt do nikogo nie pasuje., chociaż uśmiechają się do siebie.

 Życzę pogodnego uśmiechu, pomimo niepogody!! 
i.... po liftingu..

11 komentarzy:

 1. Zapomniałam Ci napisać co mówił Szczerbaty o Tobie.
  Zanim przyjechałaś po nas pierwszy raz pod hotel pytał jak wyglądasz. Powiedziałam, że jesteś drobna i mniejsza ode mnie. A potem jak się już rozstaliśmy z Tobą powiedział: Dlaczego babciu mówiłaś że ta pani nie jest duża, ona jest przecież bardzo DUŻA!!!!
  To już teraz wiesz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stokrotko, dzisiejszy dzień rozpoczęłam wybuchem śmiechu za który dziękuję Szczerbatemu!!!!!!!!Tobie też, że mi o tym piszesz a w ważnych sytuacjach będę cytować opinię Mądrego Chłopca!..;o))))) Ciepłoty słonecznej!!!

   Usuń
 2. Chyba muszę częściej dzwonić...;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten pierwszy jest taki świetny, że już nic z nim nie rób. Uśmiech do niego nie będzie pasował - ma takie slupienie w oczach.
  Pandorra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pandorrko, tego pierwszego nie dotykam, już jest oprawiony. Twarz dziewczyny jest jak wprawka z gamy dla muzyka. Musiałam sprawdzić co sprawia że twarz się śmieje a mnie wychodzą ponuraki. Twarz do ćwiczeń nie jest żadnym dziełem, tylko taką pożyteczną zabawą z której wynikają różne miny, wiek, i nieudolność rysownika.

   Usuń
  2. A jaki jest duży ten pierwszy? I jeżeli to możłiwe, to napisz mi na prv czy jest na sprzedaż.
   Pandorra

   Usuń
 4. Oj tam pogoda,dzis taka jutro taka.A usmiech zawsze trwa.Nawet przez lzy i bol.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kruklupo, to najcenniejsze, oprócz miłości, oczywiście! Nie wiem dlaczego tak się na Ciebie zaparłam z tym tematem. Przyznaj jednak: byłoby sympatyczniej bez tych chmur szarych?!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak wspaniale wychodza ci face liftingi, ze powinnas prowadzic szkolenia profesorow od kosmetyki estetycznej a nie z dziecmi chyba, ze ktres z nich wyrosnie na chirurga.
  Efekt twojej pracy jest widzoczny od razu wiec chwytaj za skalpel i tnij:))
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Atqanerku, to chyba moje niespełnione marzenie! I wtedy chyba bym nie miała obrzydzenia do zapachu krwi - maska na nos i ....kurcze, że nie biorą na chirurga plastyka po sześćdziesiątce...;o)) Buzi!

  OdpowiedzUsuń