Obserwatorzy

poniedziałek, 19 listopada 2012

DZIECI RYSUJĄ

Paulinka K
Ukochany temat Mateusza K
Te prace to wynik wzajemnego portretowania najstarszej grupy. nie wszyscy brali udział. Jednak większośc chwyciła charakter rysowanej osoby znakomicie. Oczywiście można się czepiać wielu rzeczy, ale kompletnie nie o to chodzi. Na bazie tych rysunków, mogłam każdemu z nich przemycić wiele oczywistości, które nigdy w teorii nie są ciekawe.
Dodaję tutaj jeszcze konie i samochody, chociaż powinnam pokazać jeszcze kilka obrazków, ale nie mogę zupełnie ich poustawiać jak bym chciała. Chyba zacznę budować galerię z boku i będę do niej linkowała, bo przy większej ilości zdjęć jest groch z kapustą.Tomek W
Izaak R

Adam W
Ukochane konie Tomka W

Patrycja S

Monika M

Dawid P
Ukochany temat Tomka W


ukochany temat Mateusza K

7 komentarzy:

 1. Rozumiem Chłopaków...;o)Konia popełniłam raz i wystarczy...;o) Portrety wspaniałe...:o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gordyjko, prawda, że z tych prac bije optymizm? Portretowanie jest dużą odwagą i za to ich cenię, że chcieli i że świetnie dali sobie radę. Pod zdjęciami są podpisy AUTORÓW a nie osób portretowanych (zapomniałam to napisać w tekście).Pozdrówka mocne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale zdolne te twoje dzieciaki i fajnie im to wychodzi. jestem pod wrażeniem! Ale nie dziw, skoro prowadzisz zajęcia z dziećmi z taką pasją!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laviolette, ale mam frajdę z pracy z nimi. Widać, jak informacje przemieniają się w rysunki. Niesamowite, już są kolejne i zaraz będą następne. I każde z pomysłem.Serdeczności!

   Usuń
 4. jantoni341.bloog.pl20 listopada 2012 22:33

  To autoportrety?
  LW

  OdpowiedzUsuń
 5. jantoni341.bloog.pl20 listopada 2012 22:36

  Przepraszam za głupie pytanie,
  ale tak się zająłem rysunkami,
  że czytanie zostawiłem na koniec.
  LW

  OdpowiedzUsuń